Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / Постраждала у харківській ДТП після отримання 100 тис. грн відмовилися від претензій до Зайцевої

Постраждала у харківській ДТП після отримання 100 тис. грн відмовилися від претензій до ЗайцевоїЖанна Власенко відмовилася від участі в наступних судових засіданнях.

Іще одна потерпіла в резонансній харківській аварії відмовилася від претензій до Олени Зайцевої, “Лексус” якої вилетів на тротуар і вбив шістьох пішоходів у жовтні 2017 року. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Жанна Власенко, яка на момент аварії була вагітною, – одна з п’яти потерпілих. Кілька тижнів вона провела в медикаментозному сні. Лікарям вдалося врятувати життя і їй, і дитині.

Читайте також  Генштаб обнародовал инструкции для соцсетей на время ВП


Сьогодні під час чергового судового засідання Жанна Власенко відмовилася від претензій до водійки “Лексуса”, окільки вже отримала від родини Зайцевої добровільне відшкодування в розмірі 100-та тисяч гривень.

Натомість, Власенко вимагає відшкодування в сто тисяч від другого учасника аварії – Геннадія Дронова. Одночасно Жанна Власенко відмовилася від участі в наступних судових засіданнях.

 

Залиште свій коментарLoading...