Головна / Новини / Суспільство / Призовна кампанія у Києві на межі зриву – військовий комісар

Призовна кампанія у Києві на межі зриву – військовий комісарПризовна кампанія у столиці перебуває на межі зриву, станом на початок листопада призвано менше 40%.

Про це на брифінгу 5 листопада заявив військовий комісар Києва Сергій Клявлін.

“Станом на 5 листопада, відповідно до плану призову ми призвали до лав Збройних сил України 39,5 % призовників. Явка призовників, які мають прибувати на призовні дільниці, вкрай-вкрай низька. Навесні у нас практично не було зривів, а зараз ми на межі зриву”, – сказав він.

За словами військового комісара, нині явка призовників на дільниці становить лише 8%.

“Громадяни – жителі Києва до призовних дільниць як не звертались, так і не звертаються. Ми їх розшукуємо за допомогою органів Національної поліції і вже доставляємо до призовних дільниць, де визначається їхня придатність до військової служби”, – сказав Клявлін.

Читайте також  Кладовища замість парків та скверів та біозахоронення, - реформи українських поховань

Причиною низької явки він назвав загальне негативне ставлення до служби у Збройних силах, зниження хвилі патріотичних настроїв, поширення негативної інформації про службу в армії у ЗМІ та загалом низька довіра до самим військкоматів.

Клявлін також розповів, що на військову службу за контрактом станом на 5 листопада призвано 346 громадян – мешканців Києва. Серед них 76 жінки і 163 мають статус учасника бойових дій.

Залиште свій коментар