Проїзд у київському метро може подорожчати до 20 грн вже з лютого

Проїзд у київському метро може подорожчати до 20 грн вже з лютого

Подорожчання пов’язано зі зниженням пасажиропотоку в столичному метрополітені

У лютому влада Києва планує переглянути питання подорожчання проїзду в громадському транспорті. Ціна на проїзд може зрости до 16-20 грн. Про це повідомив виконавчий директор Асоціації перевізників Київської області Олексій Павленко в інтерв’ю газеті “Вести“.За його словами, зростання тарифу на проїзд пов’язане з тим, що через пандемію коронавірусу пасажиропотік скоротився і дохід від перевезень зменшився.

“Вони взяли на себе багато фінансових зобов’язань, перед тим же ЄБРР, для отримання нових автобусів. І гадаю, вони готові до підвищення, але чекають, коли першими зважаться маршрутники”, – пояснив Павленко про бажання влади підвищити тариф на громадський транспорт: автобуси, тролейбуси і метро.

Водночас джерела в столичній владі заявили, що тарифи поки планують тримати в “узді”, оскыльки це питання “дуже великої політики”.
“Нині обговорюють тариф на рівні 16-20 грн. Але ця тема слизька, ніхто, крім мера, її вголос не озвучить. А йому це невигідно. Принаймні до виборів, про які всі говорять: позачергових парламентських або навіть президентських, заявку на які вже зробив Кличко”, – сказало джерело.

Джерело також додає, що найближчим часом ніхто на цей непопулярний крок не піде, транспорт дотуватимуть, а з держбюджету продовжать компенсувати проїзд пільговиків. Але що буде в другій половині року, невідомо. Транспорт через локдаун зазнає дуже великих збитків.

Залиште свій коментар