Головна / Новини / Суспільство / “Програв з честю, кажете? Виривати, обливати брудом, телефонувати на номери, труїти незгодних – це програти з честю?”

“Програв з честю, кажете? Виривати, обливати брудом, телефонувати на номери, труїти незгодних – це програти з честю?”

Користувач Андрій Воронов пролив світло на поразку чинного президента Петра Порошенка на виборах і поділився думками про те, з яким “обличчям” політик має покинути свою посаду.

Петро Порошенко

Відповіною публікацією він поділився на своїй сторінці у Facebook.

Воронов прокоментував тези про те, що “Порошенко програв із честю” та порівняння гаранта із прем’єром Великобританії Вінстоном Черчиллем, який виграв війну і тільки після цього лишив посаду.“Запрошувати до себе кандидатів-суперників і вмовляти їх зняти свої кандидатури. Виставити абсолютно технічного кандидата з ініціалами Ю. В. Тимошенко, щоб відкусити хоч якийсь відсоток у суперниці в першому турі. Створити ту саму “сітку” і пачками скуповувати голоси, спустити з ланцюга всю свою агресивну ботоферму в інтернеті, щоб вони бризкали слиною і жовчю. Розганяти масу фейків і брехні про опонента – від “наркомана” до “зливу ЗСУ”. Виривати слова суперника з контексту. Перекручувати і маніпулювати, тікати від прямої відповіді. Дзвонити людям на особисті номери і слізно просити “я все зрозумів, вибачте мене і проголосуйте за мене, я виправлюся”. Сто п’ятдесят разів здавати аналізи в прямому ефірі, коли вже над тобою відверто ірже вся країна. Змінювати дату дебатів на 14 квітня та дебатувати в режимі монологу наодинці в оточенні своїх прихильників. Привозити автобусами бюджетників на стадіон і студентів. У якості останньої спроби в ніч перед другим туром спробувати через суд скасувати реєстрацію опонента. Можна продовжити цей список”, – пише Воронов.Він додає, що напевно, за останні п’ять років значення слова “честь”  змінилося. З честю програти – це коли красиво, без ось цих от конвульсій і судом. Навіть якщо розгромно, нехай.

“Зрештою, Паулюс на Волзі був розбитий у мотлох, але обличчя зберіг і капітулював як личить. А те, що ми побачили за минулий місяць – це не те ж саме. Це коли для досягнення заповітної мети всі методи хороші. Навіть самі брудні. А ще це було смішно. А коли гідно програють, адже тоді не смішно, погодьтеся?”, – резумував користувач.

Українці взялися активно коментувати публікацію.

Залиште свій коментар


Читайте також  Погода приготовила украинцам испытание: сколько еще продлится адская жара
Loading...