Пропагандист Путіна назвав головну мету війни РФ проти України й розмріявся про спалення Конституції на Хрещатику. Відео

Пропагандист Путіна назвав головну мету війни РФ проти України й розмріявся про спалення Конституції на Хрещатику. Відео

Ведучий пропагандистського російського каналу Russia Today Антон Красовський відкрито заявив про справжні цілі керівництва РФ у війні проти України. За його словами, Кремль просто прагне знищити нашу країну та українців.

Сам пропагандист мріє спалити українську Конституцію в центрі Києва. Про це він заявив у відеозверненні, яке опублікував Telegram-канал NEXTA Live (щоб переглянути відео 18+, доскрольте новину до кінця).“С*ка, цієї країни не повинно бути. І ми зробимо все, щоб її не було. І я вам, б*ядь казав: ми спалимо вашу Конституцію прямо на Хрещатику”, – висловився росіянин.

Він заявив, мовляв, особисто приїде для цього в Київ. Пропагандиста кликали в Україну побачити те, що творить путінська армія з нашими містами і як вбиває мирне населення. Красовський висловив переконання, нібито всі ті, хто йому це говорив, “самі давно втекли у Чехію, Німеччину”.

Красовський пригрозив спалити Конституцію України на Хрещатику

“Я, б*ядь, особисто буду присутнім на спаленні вашої гів**ної так званої Конституції прямо на Майдані Незалежності”, – пригрозив пропагандист Путіна, показавши на камеру нецензурний жест.
Увага, 18+: на відео присутня ненормативна лексика!

Залиште свій коментар