Головна / Новини / Культура / ”Прощай, Україно”: українська зірка різко висловилася про ситуацію у країні

”Прощай, Україно”: українська зірка різко висловилася про ситуацію у країніВідома актриса театру та кіно Ірма Вітовська висловилася про політичну ситуацію в країні, заявивши про “страшне передчуття громадянської війни і розпаду України”.

Критичний пост артистка оприлюднила на своїй сторінці у Facebook. “Прощай, Україно! Чужа Україно… Навіки прощай” (В. Стус). Ці слова стають що раз, то більше відчутними”, — почала вона.

За її словами, незабаром причини зникнення держави Україна визначатимуться невіглаством, отупінням, примітивізмом, відсутністю аналітичного мислення, втратою самоідентифікації, тотальної жадібністю, заздрістю та презирством до країни, до себе і до майбутнього, незрілістю.

“Все прос*ати… Триматися з 14-го, втратити стільки героїв і після березня 2019-го прос*ати одним махом… Дітей шкода”, — продовжила актриса.

Читайте також  Скончалась заслуженная артистка Украины

Вона закликала громадян не нити, а намагатися вплинути на реальність. “Якщо немає зрушень у певній справі, то треба всім наполягати на прямій звітності, контролювати кожен рух, кожну поправку. Віче — стара добра традиція! Потребуємо звітності!” — наголосила Вітовська.

“В актив громади можуть потрапити тільки ті, хто приніс досягнення і хто справами рухає країну до сильної, успішної, незалежної держави! Нам потрібен потужний, інтелектуальний, креативний, культурний і мобільний середній клас!” — підсумовано в пості.

Залиште свій коментар

Читайте також  Роберт Паттинсон все ещё любит Кристен Стюарт (ФОТО)