Проти ексзаступника очільника МВС Гогілашвілі можуть відкрити кримінальну справу – Арахамія

Проти ексзаступника очільника МВС Гогілашвілі можуть відкрити кримінальну справу – Арахамія

За словами очільника фракції “Слуга народу”, наявність російського паспорта у Гогілашвілі мають перевірити правоохоронні органи.

Проти вже колишнього заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі можуть відкрити кримінальну справу.Про це телеканалу “Рада” повідомив голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія, коментуючи можливу наявність у ексчиновника МВС російського паспорту.

“Якщо там є загрози, звісно, нехай порушують справу відповідні правоохоронні органи”, – заявив він та додав, що за його інформацією, Гогілашвілі не має російського громадянства. Однак Арахамія не готовий “брати відповідальність за ці слова, тому що хтось повинен це перевірити”.

Раніше очільник фракції “Слуга народу” наголошував, що “не бачить такого великого суспільного значення”, щоб ініціювати розслідування щодо можливого російського громадянства звільненого заступника міністра внутрішніх справ.
Варто зазначити, що нещодавно Центр журналістських розслідувань із посиланням на дані Федеральної податкової служби РФ заявив, що Гогілашвілі ймовірно має чинний російський паспорт.

Залиште свій коментар