Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / Проти Порошенка відкрили нову кримінальну справу: офшорні маніпуляції на сотні мільйонів

Проти Порошенка відкрили нову кримінальну справу: офшорні маніпуляції на сотні мільйонівСправа Петра Порошенка обростає скандальними деталями, його звинувачують у нових серйозних злочинах.

В Державне бюро розслідувань поступила нова заява на тепер уже екс-президента України Петра Порошенка. Її подав юрист Андрій Портнов, колишній заступник глави АП президента-втікача Віктора Януковича. Про це він розповів в своєму Telegram-каналі.

У своїй новій заяві Портнов звинуватив Порошенка у відмиванні грошей, легалізації незаконних доходів і несплаті податків. За його словами, екс-президент, перебуваючи в складі організованого злочинного угруповання, заволодів телевізійним каналом “Прямий”, оформивши його на офшорну компанію, яка фіктивно належала Володимиру Макеєнку.

Портнов також повідомив, що 24 травня Державне бюро розслідувань зареєструвало нове кримінальне провадження і почало розслідування за фактом легалізації Петром Порошенком доходів при “офшорних маніпуляціях на суму в три сотні мільйонів євро за угодою продажу заводу “Кузні на Рибальському”.

На підтвердження Портнов опублікував відповідні документи.

Залиште свій коментарLoading...
Читайте також  Постраждала у харківській ДТП після отримання 100 тис. грн відмовилися від претензій до Зайцевої