Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / Проти Порошенка відкрили нову кримінальну справу: офшорні маніпуляції на сотні мільйонів

Проти Порошенка відкрили нову кримінальну справу: офшорні маніпуляції на сотні мільйонівСправа Петра Порошенка обростає скандальними деталями, його звинувачують у нових серйозних злочинах.

В Державне бюро розслідувань поступила нова заява на тепер уже екс-президента України Петра Порошенка. Її подав юрист Андрій Портнов, колишній заступник глави АП президента-втікача Віктора Януковича. Про це він розповів в своєму Telegram-каналі.

У своїй новій заяві Портнов звинуватив Порошенка у відмиванні грошей, легалізації незаконних доходів і несплаті податків. За його словами, екс-президент, перебуваючи в складі організованого злочинного угруповання, заволодів телевізійним каналом “Прямий”, оформивши його на офшорну компанію, яка фіктивно належала Володимиру Макеєнку.Портнов також повідомив, що 24 травня Державне бюро розслідувань зареєструвало нове кримінальне провадження і почало розслідування за фактом легалізації Петром Порошенком доходів при “офшорних маніпуляціях на суму в три сотні мільйонів євро за угодою продажу заводу “Кузні на Рибальському”.

На підтвердження Портнов опублікував відповідні документи.

Залиште свій коментар


Читайте також  Стрілянина за участю чиновника-копа: з’явилися нові подробиці