Путін не при своєму розумі, він є загрозою для всього західного світу: в Daily Mail закликали жорстко покарати Росію

Путін не при своєму розумі, він є загрозою для всього західного світу: в Daily Mail закликали жорстко покарати Росію

Визнавши “незалежність” так званих республік “Л//ДНР” на сході України та спрямувавши свої війська як “миротворців”, глава Росії Володимир Путін обрав шлях конфронтації. Він показав, що ніколи не був зацікавлений у дипломатичному вирішенні ситуації, а “налаштований на війну”.

Про це йдеться у матеріалі британського історика, оглядача й телеведучого Домініка Сендбрука на Daily Mail. Підживлюваного гнівом і обуренням главу держави-агресора автор називає не просто “бандитським диктатором”, а людиною, яка становить небезпеку для західного світу.“Якщо ми не протистоїмо йому зараз, нам доведеться заплатити ще більш високу ціну. Настав час стати на захист свободи“, – закликав він.

За його словами, навіть найбільш наївному спостерігачу за політичною ситуацією в світі тепер має бути цілком очевидним, що Путін вирішив “згасити вугілля демократії в Києві” і повернути Україну на “імперську орбіту Москви”.

Путін не в своєму розумі і є загрозою для всього західного світу – Daily Mail

Цитуючи британського прем’єра Бориса Джонсона, автор пише, що жорстоке захоплення території главою РФ є найбільшою загрозою миру в Європі з 1930-х років.
Путін – не Адольф Гітлер. Ще ні. Але все ж він жорстокий, самовладний, нетерпимий хуліган, що кипить люттю і обуренням, зациклений на уявних несправедливостях історії, одержимий ідеєю перекроїти карту Європи і відновити панування Росії над її меншими сусідами”, – заявив Сендбрук.

Він підкреслив, що нині, як і в 1930-ті, Захід стоїть перед жорстким вибором. Світові лідери намагалися утихомирити главу Кремля і стримати його дії, але не змогли, констатує британський історик, нагадуючи про Грузію та окупацію Криму, розпалювання насильства й ненависті на Донбасі, “де вже вбито не менше 14 тисяч людей”.

Автор публікації в Daily Mail назвав Путіна "бандитським диктатором"

“Ми спостерігали, як російські шпигуни намагалися отруїти невинних людей на вулицях Солсбері, і як підтримувані Росією терористи збили рейс Malaysian Airlines, внаслідок чого загинуло 298 пасажирів і членів екіпажу. І на кожному кроці переконували себе, що обираємо дорослий варіант – розумний шлях компромісу та консенсусу”, – згадав Сендбрук, попередивши, що ще одна така поступка, і Кремль однозначно буде задоволений, що йому все “сходить із рук”.

У своєму матеріалі британський оглядач каже, мовляв, деякі люди досі помиляються щодо того, що відбувається на східній околиці Європи. Вони наполягають на тому, що “Україна – далека країна, про яку ми нічого не знаємо”. А також повторюють російську пропаганду щодо розширення НАТО та агресії Заходу.

Автор матеріалу на Daily Mail Домінік Сендбрук

Та попри сміховинні твердження глави країни-агресора, наголошує Сендбрук, українці мають повне право на свою з таким зусиллям завойовану незалежність, жити у мирі. Він закликав діяти та стати на захист свободи.“Якщо ми не дамо Путіну відсічі зараз, якщо не подамо потужний сигнал про те, що насильство є неприпустимим, тоді ми дамо зелене світло диктаторам всюди”, – висловив переконання історик.

Він закликав не давати Росії жодної пощади – економічно та культурно. Зокрема, розірвати всі зв’язки із російськими установами, припинити торгівлю з російськими фірмами, якщо потрібно – “вигнати зіпсованих дітей російських олігархів із наших чудових шкіл-інтернатів”. Все це для того, щоб “витіснити путінські танки з України” і щоб це було “помічено як програш, сигнал для решти світу”.Захід закликали жорстко покарати РФ за дії Путіна

“Ми повинні підтримувати наших українських друзів. Їм не потрібні красивіші слова. Їм потрібні гроші, ліки і насамперед засоби захисту. Їм потрібна справжня зброя: літаки, танки та зенітні ракети, щоб захистити свою улюблену країну і дати бій ворогу” , – підсумував автор матеріалу.

Залиште свій коментар