Путін зганьбився, вітаючи президента Індонезії “вперше в Росії”: Відодо був у Сочі шість років тому

Путін зганьбився, вітаючи президента Індонезії “вперше в Росії”: Відодо був у Сочі шість років тому

30 червня президент Росії Володимир Путін зустрівся у Москві з лідером Індонезії Джоко Відодо. Вітаючи його, Путін зганьбився, заявивши, що це перший візит президента Індонезії в Росію.

Така заява агресора видається дивною, адже шість років тому вони з Відодо зустрічалися в Сочі. Конфуз Путіна задокументовано в розшифровці розмови президентів, опублікованій на сайті Кремля.

“Шановний пане президенте! Дуже радий вас бачити у Росії, у Москві. Знаю, що це перший ваш візит до нашої країни”, – заявив Путін.

Тут одне з двох – або Путін забув про їхню зустріч у травні 2016 року в Сочі, або він не вважає це місто російським. Обидва варіанти відповідно характеризують психологічний стан господаря Кремля.

Президент Індонезії Джоко Відодо та президент Росії Володимир Путін. Ліворуч — їхня зустріч у 2016 році, праворуч — у 2022 році

Попри те, повідомлення про зустріч Путіна з Відодо шестирічної давності збереглося на сайті адміністрації президента РФ. Тоді Путін сказав індонезійському колезі, що йому дуже приємно приймати його “у Росії, в Сочі”.
Однак, напевне, Путіну все-таки хтось наважився вказати на його помилку, і він уже після переговорів виправився, коли виступав перед журналістами.

“Це перший візит пана Джоко Відодо як президента до нашої столиці, до Москви”, – спробував викрутитись Путін.

Залиште свій коментар