Головна / Новини / Світ / Російське ТБ зганьбилася з відео про Путіна і Трампа на G20: такого про Путіна ще не говорили

Російське ТБ зганьбилася з відео про Путіна і Трампа на G20: такого про Путіна ще не говорилиСоціальні мережі вражені сюжетом російських пропагандистів в прямому ефірі російського ТБ, в якому росіяни принизили себе і Путіна настільки, що почали рахувати “в президентах”, наскільки Путін близько стоїть до Трампу.

Фрагмент прямого ефіру російського ТБ був опублікований користувачем і викликав шквал критики з приводу приниження, до якого опустилися російські канали – пише Діалог.ua

Зазначений інцидент стався на початку відкриття форуму “G20” під час церемонії фотографування. Російські журналісти так сильно хотіли побачити контакт Путіна і Трампа, що стали підраховувати, наскільки близько  російський  президент стоїть до американського лідера.“Просто. Послухайте. Це. Державний російський телеканал підраховує, у скількох главах держав від Трампа стоїть Путін”, – пише опублікувавший відео користувач.

Читайте також  Чехія не прийме більше жодного біженця, бо приймає українців - прем'єр

При цьому користувачі сміються над росіянами, старанно чекали будь-якого натяку з боку американського президента на контакт, який в підсумку закінчився публічним і вкрай принизливим ігноруванням Путіна.

“Виходить, що між Володимиром Путіним і Дональдом Трампом, якщо порахувати, чотири лідери, 4 людини …” – з надією в голосі промовляє російська телеведуча.

 

Варто відзначити, що на саміті планувалися переговори Трампа з Путіним. Президент США скасував їх публічно в останній момент за допомогою твітера.

 

Залиште свій коментар