Головна / Новини / Суспільство / Російські спецслужби відстежують кожного українця на території РФ

Російські спецслужби відстежують кожного українця на території РФ

Те, що російський шпигун працював в оборонному відомстві України – не є недопрацюванням наших спецслужб. Якби це було недопрацюванням, то його б і не затримали.

Як тепер стало відомо, він був завербований під час свого недавнього перебування на території РФ. Цей факт має стати серйозним поштовхом до введення візового режиму з країною-агресором, та пильного контролю українських спецслужб над всіма особами, а особливо державними чиновниками, які відвідують Росію.

 І не важливо з якою метою – для зустрічі з родичами, або в будь-яких інших особистих справах. При цьому державним службовцям, чиновникам Міноборони, співробітниками спецслужб і силових структур – взагалі немає чого робити на території РФ.

Не можна забувати, що російські спецслужби ведуть з нами відкриту війну: вони працюють і відстежують кожного українського громадянина, який перебуває на їх території. Яскравий приклад такої їх роботи – це замах на мене під телеканалом Еспресо. Один із тих, хто влаштував цей терористичний акт, був завербований саме на території РФ, коли їздив туди працювати.

Читайте також  Влада зробила українців найбільш нещасними у світі: інфографіка

 В зв’язку з цим виникають питання: до кого і навіщо в Росію літають деякі народні депутати України, з ким вони там спілкуються? Особливо цим не гребують представники окупаційного опозиційно-кремлівського блоку. Ні для кого не таємниця, що частина з них регулярно відвідує РФ. Той же Медведчук там постійно буває. Чи відслідковує ці їх поїздки СБУ, І якщо так, то які висновки робить?

Залиште свій коментар


Loading...