Російському опозиціонеру Навальному висунули нове звинувачення: може провести за ґратами 30 років

Російському опозиціонеру Навальному висунули нове звинувачення: може провести за ґратами 30 років

Ув’язненого опозиціонера звинувачують у “пропаганді тероризму, закликах до екстремізму та реабілітації нацизму”.

Проти російського опозиціонера Олексія Навального, який перебуває в колонії, порушено нову кримінальну справу. Тепер йому загрожує до 30 років позбавлення волі.

Повідомлення про нові звинувачення опубліковано в четвер, 20 жовтня, від імені Навального в його облікових записах в соцмережах.У дописі в Instagram йдеться,  що справа порушена за звинуваченнями у тому, що Навальний “пропагував тероризм, закликав до нього, публічно закликав до екстремізму, фінансував екстремістську діяльність, реабілітував нацизм”.

Слідство вважає екстремістськими, зокрема матеріали YouTube-каналу “Популярна політика”, який ведуть соратники Навального.“Я – геній злочинного світу. Професор Моріарті нервово курить осторонь. Ви всі думали, що я два роки в ізоляції, у в’язниці, а я, виявляється, активно вчиняю злочини”, – йдеться у дописі.

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Алексей Навальный (@navalny)

Олексій Навальний посилається на офіційне повідомлення Слідчого комітету, в якому фігурують також імена його соратників Леоніда Волкова та Лілії Чанишевої.

“Адвокати підрахували, що з урахуванням термінів за цими статтями за сукупністю тут років на 30”, – написав опозиційний російський політик. 

Залиште свій коментар