Таку ганебну позицію висловив Ігор Калабухов. Його слова уже викликали негативну реакцію в Сараєво.

Калабухов погрожує “українським сценарієм”

Ігор Калабухов цинічно заявив, що Боснія і Герцеговина має право обирати союз чи альянс, в який вступати, але Росія нібито обов’язково реагуватиме.

Якщо вона (Боснія і Герцеговина – 24 канал) вирішить бути учасником чогось, це внутрішнє рішення. Але інша справа – наша реакція. На прикладі України ми показали, чого ми очікуємо. Якщо буде загроза, ми будемо реагувати,
– заявив Калабухов.
Однак посол Росії в Боснії і Герцеговині навіть посмів заявити, що нібито в членстві країни в НАТО “немає консенсусу” і додав, що Росія нібито поки що не має плану дій на випадок, якщо Сараєво таки ухвалить рішення про вступ в Альянс, але переконує, що реакція буде.

Реакція Боснії і Герцеговини

Голова Президії Боснії і Герцеговини Желько Комшич різко відреагував на слова Калабухова та засудив такі висловлювання. Політик наголосив, що такі заяви є неприйнятними.

Повідомлення російського посла про те, що реакція Росії послідує, наведення прикладу України, проти якої Росія здійснює агресію, є однозначним, але водночас неприйнятним для Боснії і Герцеговини,
– заявив Комшич.

Також голова Президії підкреслив, що рішення про членство в НАТО може бути лише рішенням країни, а не приводом для нападу.

Такі заяви послідовників кремлівського режиму ще раз доводять агресивні наміри не лише проти України, але й проти Європи.