Росія заявила про повернення в місця дислокації частини військ біля кордонів України

Росія заявила про повернення в місця дислокації частини військ біля кордонів України

Підрозділи західного і південного військових округів Росії 15 лютого починають повернення в місця постійної дислокації після навчань – залізницею й автомобільним транспортом, заявили у Міноборони Росії.

Як заявив офіційний представник Міноборони Ігор Конашенков, якого цитують російські ЗМІ, підрозділи «вже розпочали завантаження на залізничний і автомобільний транспорт і сьогодні почнуть рух у свої військові гарнізони, окремі підрозділи здійснять марші своїм ходом у складі військових колон».При цьому він додав, що російські військові продовжують навчання на низці напрямків. «У збройних силах РФ триває комплекс масштабних заходів оперативної підготовки військ і сил. У них беруть участь практично всі військові округи, флоти і ВДВ», – цитує Канашенкова російський «Інтерфакс».

Зокрема, за його словами, війська східного військового округу Росії і ВДВ, які беруть участь у навчанні «Союзна рішучість», у взаємодії з білоруськими збройними силами «відпрацьовують питання відбиття агресії проти Союзної держави під час оборонної операції».

Залиште свій коментар