Росіяни назвали Пєскова зрадником після інтерв’ю Sky News, а в його жовтій краватці побачили сигнал Україні

Росіяни назвали Пєскова зрадником після інтерв’ю Sky News, а в його жовтій краватці побачили сигнал Україні

Російські пропагандисти назвали прессекретаря президента РФ Дмитра Пєскова зрадником за його слова про “значні” втрати окупантів. Окрім цього, путіністи розгледіли таємний знак речника до України в його жовтій краватці, яку він одягнув на інтерв’ю британському Sky News.

Багато росіян вирішили, що Пєсков бажає знищити бойовий дух своїх співвітчизників, або навіть “замовити за себе словечко” перед трибуналом. Про це повідимили в Medialeaks (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Під час розмови з ведучим прессекретар Путіна висловив сподівання, що “спецоперація” в Україні закінчиться найближчими днями, а також визнав, що Росія втратила багато тисяч солдатів.

З огляду на те, що ця інформація раніше не підтверджувалася Кремлем, “зазомбовані” розіяни, очікувано, взбунтувалися проти правди. Вони почали висловлювати різноманітні версії та відкрито заявляти, що в майбутньому ігноруватимуть заяви речника.

Зокрема, відомий у Росії пропагандистський канал Readovka оголосив, що бойкотуватиме “сумнівні” коментарі Пєскова, і закликає робити те саме й інші “патріотичні” ЗМІ.
Readovka оголосив, що бойкотуватиме "сумнівні" коментарі Пєскова

Користувачі Twitter зі свого боку назвали прессекретаря диктатора “зрадником”, “поганню”, а також порадили йому “помовчати”.

Користувачі Twitter назвали прессекретаря диктатора "зрадником"
Росіяни розізлилися на Пєскова

“Пєсков або не подумав, або він зрадник, який цими висловлюваннями хоче досягти певних цілей. Дестабілізації, наприклад”, – йдеться в одному з дописів.

Пєскова назвали зрадником

Прихильники теорії змови також нагадали про себе, відмітивши блакитний відтінок на білосніжній сорочці Пєскова і його жовту краватку.

“Своєю синьою сорочкою та жовтою краваткою Дмитро Пєсков сигналізує, що бере участь у секретній змові у Кремлі проти спецоперації та просить пощадити на майбутньому трибуналі”, – написав росіянин.

У краватці Пєскова знайшли прихований сенс
Залиште свій коментар