СБУ запобігла теракту в коледжі Черкаської області: зловмисники погрожували масовим розстрілом. Фото

СБУ запобігла теракту в коледжі Черкаської області: зловмисники погрожували масовим розстрілом. Фото

В одному з коледжів на Черкащині два студенти хотіли вчинити масовий розстріл одногрупників, але, на щастя, Служба безпеки України вчасно запобігла терористичному акту. За місцем проживання підозрюваних знайшли два пістолети та докази злочинної діяльності.

Цікаво, що інформацію про підготовку до розстрілу молоді люди поширили у забороненій в Україні соціальній мережі “ВКонтакті”. Про це повідомляє прес-служба СБУ (Щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).За даними слідства, встановлено, що двоє студентів місцевого коледжу через інтернет розповсюджували матеріали щодо підготовки масового розстрілу одногрупників. Також зловмисники закликали через соцмережі приєднуватися до їхньої діяльності для фізичної розправи над однолітками.

У межах кримінального провадження, розпочатого слідчими СБУ за ч. 1 ст. 14 ч. 1 ст. 258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України, продовжуються слідчі дії щодо встановлення всіх обставин правопорушення та притягнення до відповідальності винних осіб. Санкція передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 10 років.

Студенти збиралися розстріляти одногрупників
 
Затримані закликали в інтернеті приєднуватися до їхньої злочинної діяльності
Інформацію про підготовку до розстрілу поширили в соцмережі "ВКонтакте"
Залиште свій коментар