Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / Сенсаційне розслідування. Як закарпатські контрабандисти доставляють за кордон сигарети і скільки на цьому заробляють (ВІДЕО)

Сенсаційне розслідування. Як закарпатські контрабандисти доставляють за кордон сигарети і скільки на цьому заробляють (ВІДЕО)Журналісти провели унікальний експеримент, щоб з’ясувати подробиці нелегального бізнесу

Як закарпатські контрабандисти доставляють за кордон сигарети і скільки на цьому заробляють? Унікальний експеримент провели журналісти “Сегодня“.

Нагадаємо, Україна вже стала лідером з контрабанди сигарет до Європи. рік з України в ЄС потрапило 5,8 млрд сигарет. В основному це контрабандна продукція, що проходить через територію України транзитом. Також до цієї цифри потрапили легально вироблені в Україні сигарети, призначені для реалізації на внутрішньому ринку, але вивезені за кордон незаконно.

Читайте також  В центре Николаева прохожий заявил о похищении ребенка — в городе введен план-перехват

Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оголосив “хрестовий похід” на контрабандистів. За його словами, втрати від контрабандних схем на українських митницях становлять 105 млрд грн на рік, що більше 10% державного бюджету України. Він пояснив, що надходження від митниці є ключовою статтею наповнення бюджету і повинні скласти в 2018 році 34,5%, або 343 млрд грн.

Залиште свій коментар


Читайте також  Страйк волинських шахтарів набирає маштабів: перекрита міжнародна траса