Байден говорив із сенаторами за закритими дверима. Мовилося про цілковиту підтримку України в разі російського вторгнення.

Поки що ніхто не дава Володимиру Путіну в ніс. Попередньо він вторгнувся до Грузії в 2008 році та України в 2014 році. Я думаю, що альянс, наші друзі в НАТО і двопартійна більшість готові допомогти Україні упевнитися, що, якщо це станеться цього разу, у Володимира Путіна буде кров із носа,
– заявив сенатор Роджер Вікер.

Також під час зустрічі Байдена закликали надати Україні військову допомогу.
Санкції щодо “Північного потоку-2”

Сенатори закликали Білий дім застосувати санкції щодо газопроводу “Північний потік-2” та надати Україні оборонну військову допомогу перед будь-яким вторгненням Росії. Водночас розходяться думки щодо того, коли саме вводити обмеження. Тобто зараз, як попередження Путіну, чи після можливого вторгнення.

Дипломати закликають діяти рішуче після того, як переговори з Росією зупинилися. Натомість агресор продовжує накопичувати війська вздовж кордону України.

За словами сенатора Кевіна Крамера, президент Байден “підняв важливий момент”. Він стверджував, що санкції не є простими, бо матимуть вплив на союзників США та експортерів.

Водночас розбіжності між партіями щодо санкцій Путін не повинен сприймати “роз’єднаність у нашій рішучості стояти разом із народом України та стояти зі свободою”.