“Що далі? Подушки?” Кличко відреагував на рішення Німеччини надіслати Україні каски

“Що далі? Подушки?” Кличко відреагував на рішення Німеччини надіслати Україні каски

Мер Києва Віталій Кличко назвав “жартом” рішення уряду Німеччини на тлі загрози повномасштабного вторгнення Росії відправити Україні 5000 військових захисних касок. Про це він сказав у коментарі німецькому виданню Bild.

“Поведінка уряду Німеччини просто позбавила мене мови. Мабуть, міністерка оборони не зрозуміла, що ми маємо справу з чудово оснащеною російською армією, яка будь-якої миті може почати чергове вторгнення в Україну. 5000 касок – це абсолютний жарт. Що Німеччина хоче відправити далі на підтримку? Подушки?” – сказав Кличко.

  • 22 січня міністерка оборони Німеччини Крістіне Ламбрехт заявила, що Берлін надасть Україні військовий польовий шпиталь за 5,3 млн євро.
  • Водночас давати Україні зброю для захисту від російської агресії Німеччина послідовно відмовляється та блокує постачання Києву озброєнь через НАТО. Також у Німеччині закликають “обачно” підходити до вибору санкцій проти Росії та “враховувати наслідки”. За даними Bloomberg, ФРН наполягає не включати до пакета санкцій обмеження для енергетичного сектору.
  • 21 січня WSJ повідомив, що Німеччина не дозволяє Естонії поставити Україні зброю німецького виробництва, яку має Таллінн.
  • МЗС України висловило послу Німеччини глибоке розчарування щодо позиції уряду Німеччини щодо ненадання Україні оборонного озброєння.
Залиште свій коментар