Головна / Новини / Суспільство / Що не можна дарувати близьким на Новий рік

Що не можна дарувати близьким на Новий рікКожна людина чекає Новий рік, хоча правильніше сказати, подарунків, сюрпризів і приємних несподіванок. У передсвятковій метушні всі намагаються купити сувеніри і відповідні подарунки для родичів, знайомих і друзів.

Чого не варто дарувати рідним та близьким людям на Новий рік

Годинники – не найкращий подарунок для коханої дівчини, яка також дотримується прийме з приводу подарунків. Здавна вважалося, що годинник відраховує хвилини відносин, тому такий дар може стати причиною швидкого розставання. Тому годинник не можна дарувати коханому хлопцеві чи дівчині.

Читайте також  Под Киевом на прилавке супермаркета засняли жуткое "существо": реакция сети

Гострі предмети, навіть найдорожчі та іменні теж викликають неприємні асоціації. Ножі, виделки та інші предмети з гострими закінченнями кожен купує для себе індивідуально, а на Новий рік варто підібрати в якості подарунка що-небудь більш приємне.

З деякими подарунками на Новий рік, варто бути обачними. Мова йде про прикраси, які чоловік дарує жінці. Піднесене в дар кільце обраниця може сприйняти як пропозиція руки і серця. Щоб випадково не стати претендентом на місце нареченого, варто зупинитися на виборі підвіски, браслети, сережок.

Залиште свій коментар


Читайте також  Ветеран АТО: призываю добробатов запомнить эту фразу Коломойского, выходит, на Донбассе мы воевали «сами с собой»


Loading...