Що відомо про скандал Віктора Павліка з колишньою дружиною: всі подробиці

Що відомо про скандал Віктора Павліка з колишньою дружиною: всі подробиці

Ексдружина Віктора Павліка, танцівниця Лариса Созаєва заявила, що співак обіцяв їй погасити кредит за квартиру, однак нещодавно попросив продати житло та з’їхати. Крім того, нинішня кохана артиста Катерина Реп’яхова нібито заявила Созаєвій, що та “сама винна”, оскільки “знала про зради й терпіла”.

Після скандалу молода дружина Павліка стала стверджувати, що їхня сім’я покриває “більшу частину фінансових питань” Созаєвої.Початок скандальної історії було покладено 18 жовтня, коли колишня дружина співака опублікувала у Facebook допис зі звинуваченнями.

“У мене був чоловік. Він пішов. У мене був син. Він помер. У мене залишилася тільки квартира в кредиті, яку колишній чоловік обіцяв виплатити та залишити”, – такими словами починається повідомлення.

Танцівниця заявила: для неї це не просто житло, а “єдине, крім могили, що дає відчуття присутності сина, який ніби вийшов і скоро прийде”. Жінка зізналася, що в неї “більше нічого та нікого немає”.
Созаєва повідомила, що Павлік проінформував про бажання продати квартиру в повідомленні.

За її словами, артист із дружиною ображали її і ябедничали “після того, як звели в могилу” Павла Павліка. Нагадаємо, що хлопець помер через майже два роки після виявлення раку хребта (саркоми) у 21-річному віці.

Віктор Павлік, Лариса Созаєва і їхній маленький син Павло

Також Созаєва оприлюднила повідомлення, яке, як заявила вона, їй надіслала Реп’яхова.

“Вітя за законом без моєї згоди на вас квартиру не перепише, якщо виплатить. Я буду відстоювати інтереси своєї сім’ї і своєї дитини. Я хочу вам нагадати, що вам ніхто не зобов’язаний. Кожен відповідає сам за себе. Якщо ви десятки років терпіли зради Віті – це ваша відповідальність”, – йдеться в тексті.

Крім того, Катерина додала, що не Віктор забрав усе у Лариси, а вона сама в себе – своєю бездіяльністю.“Шукайте більш оплачувану роботу, шукайте другу роботу (як я), просіть підвищення, але точно не “ти в мене забрав усе”. Вітя в це все вже не вірить, вас образити просто не хоче”, – заключила Реп’яхова.

Повний допис ексдружини Павліка:Скриншот
Скриншот
Скриншот

Ця історія отримала продовження. Реп’яхова не змовчала і розповіла свою версію подій у форматі сторіз і в прямому ефірі на особистій сторінці в Instagram.

Жінка заявила: вона отримувала від Созаєвої образливі коментарі, а її “головна мрія в житті – сепаруватися від цієї особи”.

Повідомлення, які Реп'яхова нібито отримувала від Созаєвої

Як стверджує нинішня дружина співака, Павлік роками виплачував “божевільний кредит” за квартиру, який він взяв на 18 років, коли курс долара був ще по вісім.

“Мені здається, ми з Віктором Франковичем робимо їй ведмежу послугу, тим, що більшу частину фінансових питань їй покриває наша сім’я, в якій є дитина. Нам є куди ці гроші дівати, ви знаєте, що ми живемо в орендованій квартирі й у нас є теж цілі”, – поскаржилася жінка.

За її словами, вони з чоловіком відправляли Созаєву та її подругу на відпочинок у заміський комплекс, фінансово підтримували, оплачували комунальні послуги й навіть возили їжу.

Реп’яхова заявила, що тепер їй потрібно думати про власну родину та маленьку дитину.

Нова сім'я Віктора Павліка

 

  • Віктор Павлік – український співак, Народний артист України. Народився 1965 року в Теребовлі. Співати під гітару почав ще в юному віці. Закінчив Київський національний університет культури та мистецтв.
  • Катерина Реп’яхова народилася в Дніпрі, в 17 років переїхала до Києва. Вона молодша за Павліка на 28 років. У пари народився син Михайло.
  • Лариса Созаєва – українська танцівниця та ексдружина Павліка, родом із Тернополя. У 2020 році її 21-річний син Павло помер від раку кісток.
Залиште свій коментар