Головна / Новини / “Щоб не плутати іноземців”: Українська авіакомпанія відмовилась змінити зросійщену назву Києва

“Щоб не плутати іноземців”: Українська авіакомпанія відмовилась змінити зросійщену назву КиєваУкраїнська авіакомпанія МАУ відмовляється виправити назву міста Київ на Kyiv відповідно до правопису та продовжуватиме використовувати зросійщений варіант Kiev, пише Українська Правда.

Про це стало відомо з допису в офіційному Twitter-акаунті компанії у відповідь на заклик користувачки Twitter вживати саме назву Kyiv. У МАУ пояснили, що використовують Kiev, оскільки саме такою є офіційна транслітерація Міжнародної асоціації повітряного транспорту IATA.

Читайте також  Реєстрація машини в Україні 2018: де і скільки доведеться заплатити

“Ми використовуємо саме цей варіант, аби не плутати іншомовних пасажирів. Поки офіційна транслітерація IATA є Kiev, ми не використовуємо інших варіантів написання міста англійською”, – йдеться у повідомленні компанії у Twitter.

Solomiya, оскільки офіційна транслітерація IATA – Kiev, ми використовуємо саме цей варіант, аби не плутати іншомовних пасажирів. Поки офіційна транслітерація IATA є Kiev, ми не використовуємо інших варіантів написання міста англійською.

Залиште свій коментар

Читайте також  В історії є лише два полководці, які не програли жодної битви, і один з них – українець