Головна / Новини / Суспільство / Шість видів дискримінації на прикладі селфі військового з підлітками та коментарів під ним

Шість видів дискримінації на прикладі селфі військового з підлітками та коментарів під ним

У Facebook стала вірусною фотографія українського військового Петра Батьківського, який зробив селфі з “поганою молоддю”. У коментарях думки розділилися, але обидві сторони дискримінували підлітків.

В описі до фото Батьківський запропонував користувачам Facebook прокоментувати зовнішній вигляд підлітків. Оригінальний пост вже видалений.У коментарях здивувалися, чому автор фото не зламав підліткам ноги та порівняли їх з дівчатами. НВ розібралося, хто до яких видів дискримінації вдавався.

Мачизм і гомофобія

Ірраціональний страх перед гомосексуальними думками, почуттями, поведінкою і людьми (гомофобія).(Від англ. Machismo) в своєму первинному значенні – це надмірна та демонстративна маскулінність, атрибутами якої є фізична сила, сміливість, статева зрілість, панування над жінками та агресивність; мачізм шанує цінності, які культура асоціює з чоловічим, і висловлює презирство до всього, що пов’язано з жіночим.

Читайте також  Сучасні торгові вітрини – правила вибору

 

Лукізм (дискримінація за зовнішністю)

Позначення позитивних і негативних стереотипів, забобонів, вибору поведінки по відношенню до фізично привабливих і людей.

Антисемітизм

 

Примітно, що дискримінували не тільки ті, хто “нападав” на підлітків, а й ті хто їх захищав.

Мачизм, сексизм, дискримінація за родом діяльності.

Ейджизм

Дискримінація людини на підставі її віку. Виявляється в готовності сприймати і взаємодіяти з людьми, які відповідають якомусь заздалегідь встановленому критерію віку.

 

Залиште свій коментар


Loading...