Шольц – Путіну: продиктований Росією мир не скасує жодних санкцій

Шольц – Путіну: продиктований Росією мир не скасує жодних санкцій

Німеччина продовжуватиме санкції проти Росії, щоб зупинити “неоколоніальний” курс президента РФ Володимира Путіна. Обмеження не знімуть і в тому разі, якщо мир в Україні буде встановлений на умовах Кремля.

Про це у статті для видання FAZ заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц. Він закликав своїх співвітчизників готуватися до подальших труднощів через економічні санкції проти РФ.

Шольц наголосив: це необхідно, адже “в будь-якому випадку Путіна потрібно зупинити з його “неоколоніальним” курсом“.

Боротьба з агресором не буде простою навіть для такої “сильної та успішної країни”, як ФРН, зазначив німецький канцлер. “Нам знадобиться витривалість”, – написав він.

У статті Шольца зазначено, що Заходу від самого початку було зрозуміло, що, можливо, обмеження проти РФ доведеться зберігати протягом тривалого часу.
Путін має ясно зрозуміти, що продиктований Росією мир не скасує жодних санкцій“, – написав політик. Такий тиск на Кремль, зазначив він, не лише показує солідарність з Україною, а й гарантує безпеку Європі.

“Якщо ми не будемо зараз протидіяти агресії Путіна, то він може продовжити“, – підкреслив Шольц, додавши, що НАТО тепер не відкидає можливості нападу Росії на країн-членів Альянсу.

Залиште свій коментар