Шольц викинув на смітник засекречені документи, їх знайшли сусіди – ЗМІ

Шольц викинув на смітник засекречені документи, їх знайшли сусіди – ЗМІ

Сусіди канцлера Німеччини Олафа Шольца знайшли внутрішні урядові документи у сміттєвому контейнері їхнього житлового комплексу. Там були роздруківки календаря зустрічей, листування електронною поштою та чернетки промов дружини політика, міністерки освіти Брітти Ернст.

Про це повідомляє Spiegel. За даними видання, незабаром після саміту G7 у баку також опинилися документи з фото та “короткими профілями партнерів”, глав держав та урядів.

Інформація у документах була відзначена Міністерством закордонних справ як “засекречена – лише для службового користування”. Згідно із законом, подібну інформацію може переглядати тільки людина, яка “пройшла перевірку безпеки”.

Стосовно таких файлів застосовуються суворі правила: вони повинні бути знищені таким чином, щоб “зміст не міг бути помітний і не міг бути упізнаний”, відповідно до федерального адміністративного регламенту про “заходи щодо збереження таємниці”.

Користувачі соцмереж припускають, що ця ситуація може призвести до внутрішнього конфлікту в партії і парламенті, а також до усунення Шольца з посади Федерального канцлера.
Залиште свій коментар