Сім’ю звільненого заступника міністра Гогілашвілі охороняють співробітники “Альфи” СБУ – ЗМІ

Сім’ю звільненого заступника міністра Гогілашвілі охороняють співробітники “Альфи” СБУ – ЗМІ

Журналісти стверджують, що сім’ю Олександра Гогілашвілі, якого нещодавно звільнили з посади заступника міністра внутрішніх справ, охороняють співробітники Служби безпеки України. Зокрема, спецпідрозділ “Альфа”.

Про це йдеться у розслідуванні Bihus.Info. Зазначається, що таку інформацію виданню підтвердили кілька джерел (щоб подивитися фото та відео, доскрольте сторінку до кінця).Так, журналісти ще в листопаді біля комплексу “Парковий” у Києві зафіксували, за їхніми словами, броньований Chevrolet Suburban. Із нього виходив чоловік, а також хлопчик, який потім сідав у Mazda 3, зареєстровану на секретарку президента Володимира Зеленського й дружину Гогілашвілі – Марію Левченко.

Позашляховик, з якого вийшла дитина.

Встановлено, що номер позашляховика закріплений за Volkswagen Transporter, а партія останніх 2019 року надійшла на баланс СБУ.

Одне із джерел видання в чоловіку, який вийшов разом із дитиною, впізнало співробітника “Альфи”.
У СБУ у відповідь на запит заявили, що інформація щодо осіб, яким надано охорону, є конфіденційною. Також там запевнили, що спецслужба діє у межах законодавства.

Відповідь СБУ.

Водночас журналісти додали: в іншому правоохоронному органі їм підтвердили, що сім’ї Гогілашвілі надано охорону. Хоча в якому саме органі та хто сказав, не уточнюється.

Самі Левченко й Гогілашвілі не відповіли на дзвінки журналістів та надіслані їм запитання.

“Тобто спецслужба опосередковано підтвердила, що надає охорону родині Левченко-Гогілашвілі. Я настільки не могла в це повірити, що… шукала підтвердження, що СБУ помилилася. Чи пожартувала. В мене справді не вкладалося в голові – невже неоформлена на Банковій помічниця президента (як це взагалі можливо?!) і заступник міністра, і без того оточені ГУРом, дозволять собі витрачати ресурси СБУ? Виявляється, дозволять”, – прокоментувала журналістка Bihus.Info Аліса Юрченко у Facebook.

 Залиште свій коментар