Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / Скандал у ЗСУ, затримано керівництво: що відбувається

Скандал у ЗСУ, затримано керівництво: що відбуваєтьсяУ Чернігівській області четверо військових, які відповідають за безпеку на полігоні під час навчань були виявлені «під шафе»

Інцидент стався 4 січня, під Черніговим, в селищі Гончарівське. Четверо офіцерів були виявлені в стані алкогольного сп’яніння.

Ними виявилися заступник начальника штабу військової частини, а також командир і заступник командира танкової роти і командир взводу. Дані повідомила прес-служба Військової прокуратури Центрального регіону.

На командирів була покладена відповідальність за серйозні навчання на полігоні – офіцери повинні були особисто контролювати дисципліну підлеглих військовослужбовців.

Читайте також  На Тернопільщині вчителька вчинила самогубство

У прокуратурі зазначили, що поведінка командирів могло призвести до надзвичайних ситуацій з особовим складом і виникнення інших ризиків, зазначили в прокуратурі.

На офіцерів складено протоколи про вчинення адміністративного правопорушення. Документи пішли в судові органи.

Ситуацію з п’яними офіцерами підтвердили і в оперативному командуванні “Північ”. Там зазначили, що четверо офіцерів однієї з їх військових частин були затримані в стані алкогольного сп’яніння в п’ятницю, 4 січня.

Тут є важливе уточнення: у командуванні стверджують, що на той момент військовослужбовці вже були нібито звільнені. Їх відставка сталася 31 грудня 2018 року.

Читайте також  Дратував плач: на Івано-Франківщині чоловік забив до смерті 5-місячну дитину (Фото 18+)

Військовослужбовці систематично не виконував умови контракту, порушували військову дисципліну, вживали алкогольні напої у службовий час, за що на них неодноразово складалися адмінпротоколи і проводилися службові розслідування,

– повідомили в ОК “Північ”.

Там також стверджують, що ніякі навчання у відповідній військовій частині на полігоні не проводилися, а військовослужбовці-порушники перебували в цьому місці у зв’язку зі здачею посади та закріпленого за ними майна.

Залиште свій коментар