Головна / Новини / Економіка / Скільки грошей заробили найвищі посадовці України

Скільки грошей заробили найвищі посадовці УкраїниЗ топ-10 чиновників торік найбільше заробив голова уряду Володимир Гройсман

Українські чиновники та депутати вкотре подали декларації про доходи. Строк подачі декларацій скінчився 1 квітня. Та цьогоріч увага громадськості зосереджена передусім не на аналізі доходів і статків чиновників та політиків. Натомість вони намагаються переконати парламент скасувати е-декларування для антикорупціонерів.

Громадське проаналізувало декларації 10 високопосадовців, включно з президентом, прем’єром, секретарем Ради нацбезпеки та оборони й керівниками правоохоронних органів, — повідомляє 1NEWS.

З топ-10 чиновників торік найбільше заробив голова уряду Володимир Гройсман. Він задекларував дохід у 17,1 мільйон гривень. Трохи позаду Петро Порошенко (16,3 мільйони) й новий голова Національного банку Яків Смолій (15,2 мільйони) Найменше з високопосадовців минулого року заробив спікер Верховної Ради Андрій Парубій. Його дохід склав 731 тисячу гривень.

Читайте також  Мінімальна зарплата зросте до 4200 гривень вже цьогоріч


Майже все вище керівництво країни торік заробило грошей більше, ніж у 2016-му. Виключення — той-таки Яків Смолій, перший віце-прем’єр Степан Кубів і директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник.

Сукупний дохід можновладців склав понад 57 мільйонів гривень. Детальніше про динаміку доходів ТОП-чиновників — в інфографіці Громадського.

Залиште свій коментарLoading...