Головна / Новини / Політика / Скоро США нададуть Україні потужну зброю, – екс-посол

Скоро США нададуть Україні потужну зброю, – екс-посолСША можуть дати Україні зброю через 2-3 місяці, а Росії загрожують нові санкції, повідомив колишній посол Джон Гербст.

Вашингтон може дати Києву зброю і ввести нові санкції проти Росії протягом двох-трьох місяців. Про це в інтерв’ю Радіо Свобода заявив екс-посол США в Україні, директор Атлантичної ради Джон Гербст.

“Уже через 2-3 місяці ми побачимо, що США дадуть зброю Києву і оголосять про нові санкції проти Росії у зв’язку з цією агресією (в районі Керченської протоки – ред.). Думаю, протягом найближчих восьми-десяти, максимум – дванадцяти тижнів з’явиться ця найсильніша відповідь США. І, крім санкцій, це буде військова допомога Україні”, – заявив він.

Зі слів Хербста, останні події дають США достатньо аргументів для того, щоб здійснити постачання в Україну протикорабельних ракет, патрульних кораблів та іншого військового обладнання.

Читайте також  "Обманывают всех": раскрыта схема махинаций в аптеках

“У США досить крилатих ракет Гарпун, в основі дії яких – технології, розроблені 30 років тому. І це те, що ми вже зараз можемо дати. А можливо, і набагато більш сучасні ракети”, – сказав екс-посол.

З його слів, Україна вже багато зробила, зміцнюючи свою оборону на сході, і повинна “тепер подумати над посиленням своєї оборони на півдні. І особливо в районі Азовського моря. Можливо, ще й в районі Одеси”.

Серед санкцій, які можуть ввести США, Гербст назвав доцільним обмеження проти найбільшого російського банку або заборону на вхід в американські порти російським судам.

Залиште свій коментар