Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / Смерть під час пологів: молода жінка померла в руках акушерів

Смерть під час пологів: молода жінка померла в руках акушерівСмерть у пологовому. На Львівщині породілля померла під час кесаревого розтину. Сиротами залишилися троє дітей. Хто винен у трагедії – з’ясовувала Христина Гашенко.

У Жидачівську центральну районну лікарню 28-річна жінка потрапила згідно з планом пологів. Кесарів розтин медики запланували заздалегідь. Протипоказань на операцію у породіллі не було, – кажуть медики. Пологи приймала лікар із 30-річним досвідом.

“Саме “кесарське” пройшло дуже добре. Витягнули дитинку живу, як звичайно”, – говорить Елеонора Потерейко, акушер-гінеколог Жидачівської центральної районної лікарні.

Народилася здорова дівчинка. Вагою 3,5 кілограми, – кажуть медики. А ось породіллю врятувати не вдалося. Подробиць операції лікарі не розголошують.

“А коли ви зрозуміли, що жінці стало зле? – Жінці не було зле! До операції жінці не було зле! Це я не можу вам сказати, це було в руках реаніматологів”, – запевняє Елеонора Потерейко, акушер-гінеколог Жидачівської центральної районної лікарні.

Читайте також  Народный депутат заказал убийство чиновника милиции

У Львівському обласному департаменті охорони здоров’я попередньо назвали причину смерті породіллі.

“Результатів немає. Я маю попередній висновок патологоанатомічного розтину, дуже попередній. Це той, який дає право на поховання, де написано: причиною смерті є ускладнення від анестезії”, – повідомила Ірина Микичак, директор Департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації.

На роботі лікаря-анастезіолога немає. Колеги – медики кажуть, у нього сьогодні вихідний. Говорити про трагедію відмовляються.

“Скажіть, будь ласка, ми б хотіли поспілкуватися з вами з приводу того, що сталося. – Ні! Дякую!”

Пізніше з’ясувалося, що лікар-анастезіолог написав заяву на звільнення. У документі вказано: за згодою сторін. Жодних пояснень він не дає. Телефон вимкнув. Разом з ним заяву написав і головний лікар Жидачівської лікарні.

Читайте також  “Міст на в’їзді в Крим почав розвалюватися”: у мережі показали реальний стан Кримського мосту, відео

“Конкретно я не можу говорити зараз, тому що буде наказ на службове розслідування. Був розтин, патологічний розтин, будуть відповідні висновки і висновки потому – хто винен”, – запевняє Михайло Майданський, заступник директора з медичного обслуговування населення Жидачівської центральної районної лікарні.

У поліцію із заявою про смерть породіллі ніхто не звертався. Проте правоохоронці все ж дізналися про загибель і відкрили відповідне кримінальне провадження.

Тим часом новонароджене немовля – під наглядом львівських медиків – у реанімації. Стан дівчинки стабільний. Після повного одужання долею дитини займуться соціальні служби.

Залиште свій коментар