Головна / Новини / Суспільство / Солістка «ВІА Гри» заявила про вихід з гурту

Солістка «ВІА Гри» заявила про вихід з гурту

Одна з вокалісток гарячої групи “ВІА Гра” Анастасія Кожевникова не має наміру продовжувати вокальну кар’єру в складі колективу.

Як відомо, 24 серпня в столиці відбулося весілля співачки і її загадкового чоловіка Кирила. Обітницями пара обмінялася в одному із заміських комплексів Києва. І продовжувати контракт з Костянтином Меладзе артистка не має наміру. “2. вересня добігає кінця контракт з групою” ВІА Гра “. Тому медовий місяць у нас скасовується … Просто 5-річного контракту мені вистачило. Я ось його чітко відбула. Тепер хочу спробувати власні сили і йти далі самостійно”, – зізналася Анастасія Кожевникова .

Читайте також  Наталія Мосейчук в Facebook “розправилася” з усіма, хто висловив незручну для неї думкуДопоможе співачці почати сольну кар’єру її новоспечений чоловік Кирило. Саме він стане новим продюсером зірки. І хоч досвіду в шоу-бізнесі чоловік не має, все ж пообіцяв виконати примху дружини.“Я займаюся торгівлею, продажем какао бобів, але свою артистку я зроблю такою, якою вона хоче бути”, – розповів Кирило. Крім цього, Анастасія Кожевникова зазначила, як Костянтин Меладзе відреагував на її рішення. За її словами, продюсер побажав парі згоди і любові.

Залиште свій коментарLoading...

Loading...