“Спостерігає весь світ”: Путіна потролили на відкритті ОІ-2022 через війська РФ біля кордонів України

“Спостерігає весь світ”: Путіна потролили на відкритті ОІ-2022 через війська РФ біля кордонів України

Коментаторка на церемонії відкриття Олімпійських ігор у Пекіні потролила президента Росії Володимира Путіна. Під час виходу української збірної вона заявила, що за російським лідером спостерігає весь світ через стягування РФ військ до кордонів нашої країни.

Відповідну репліку можна було почути у трансляції церемонії відкриття на каналі NBC. Дикторка нагадала, що США збираються ввести санкції у разі російської ескалації (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).“За Володимиром Путіним, який тут сьогодні, звичайно, спостерігає весь світ. Росія відправила понад 100 тисяч військових на кордони з трьох сторін України. Американська влада погрожує санкціями, якщо Росія щось зробить”, – сказала дикторка на церемонії.

Крім того, у NBC News зазначили, що Путін перебуває в Пекіні, щоб продемонструвати єдність із Китаєм на тлі протистояння Москви із Заходом через Україну. Два лідери зустрілися перед церемонією відкриття у п’ятницю, випустивши спільну заяву, в якій вони заявили про своє неприйняття будь-якого розширення НАТО.

Водночас видання наголосило, що Ігри проходять тоді, коли Росія та Китай стають дедалі конфронтаційнішими щодо Заходу.
“Всі очі будуть прикуті до Росії, щоб побачити, чи вирішить вона скористатися початком Олімпійських ігор та відволіканням уваги всього світу, щоб вторгнутися в Україну, як це було в 2008 році, коли вона вторглася до колишньої радянської республіки Грузії”, – йдеться у матеріалі.

Залиште свій коментар