“Стоятимемо на своїх позиціях намертво”: у Росії зробили нову заяву про війну проти України

“Стоятимемо на своїх позиціях намертво”: у Росії зробили нову заяву про війну проти України

Росія заявила, що поставить крапку у “спецоперації” в Україні там, де потрібно Москві. Кремль обіцяє стояти на своїх позиціях намертво.

Про це пишуть російські ЗМІ з посиланням на заяву заступника глави МЗС РФ Сергія Рябкова. Він заявив, що Росія досягатиме поставленої мети в Україні, хоч би які рішення приймав Захід.“Росія поставить крапку у спецоперації в Україні там, де потрібно Москві, стоятимемо на своїх позиціях намертво. … Росія досягатиме поставленої мети спеціальної військової операції в Україні, хоч би які рішення приймав Захід. Саме Захід винен у тому, що на Донеччині досі не настав мир”, – сказав Рябков.

Заява заступника глави МЗС РФ Сергія Рябкова

Також він заявив, що Росія вкрай негативно ставиться до постачання Україні Вашингтоном важких озброєнь, включаючи РЗСО. Цю позицію Кремль доносить до США.

“США продовжують грати з вогнем у ситуації з Україною. РФ попереджає, що західні країни мають утримуватись від ескалації. США та їхні “підспівали” не задають тону на багатьох багатосторонніх майданчиках, Росію неможливо ізолювати”, – додав Рябков.
Він також торкнувся теми ядерної зброї, заявивши, що Росія, “на відміну від США”, нібито заперечує саму ідеологію застосування ядерної зброї.

Також заступника глави МЗС РФ заявив, що Росія не має жодних підстав для претензій до своїх союзників з ОДКБ, а також до Китаю та Індії щодо підтримки її позиції.

Як відомо, 24 лютого Росія розпочала повномасштабне військове вторгнення в Україну з метою окупації території і повалення української влади. Однак український народ дав гідну відсіч, зламавши початкові плани ворога.

Заява заступника глави МЗС РФ Сергія Рябкова
Залиште свій коментар