Суд дозволив Богатирьовій повернутися на держдачу, звідки її виселили з ініціативи Зеленського

Суд дозволив Богатирьовій повернутися на держдачу, звідки її виселили з ініціативи Зеленського

Колишня міністерка охорони здоров’я часів Віктора Януковича Раїса Богатирьова може повернутися на державну дачу в Конча-Заспі. Раніше її, як і низку інших ексчиновників, було вирішено звідти виселити.

Богатирьова не змирилася з тим, що з нею розірвали договір про користування будинком, і пішла до суду. В результаті суддя Голосіївського райсуду Києва ухвалив забезпечити їй та її родині вільний доступ до домоволодіння, повідомляє “Главком“.Відомо, що угоду з Богатирьовою вирішили розірвати з двох причин: заборгованість за енергоносії та самовільне встановлення будинку охорони. Борг ексміністерка усунула і після цього подала позов, щоб розірвання з нею договору в односторонньому порядку визнали незаконним.

Будинок Раїси Богатирьової.

Крім того, вона просила, щоб відповідачу (будинку відпочинку “Конча-Заспа”) заборонили передавати у користування будинок, де вона жила з сім’єю, будь-кому іншому.

Своє право на це житло Богатирьова аргументувала тим, що з 2014 року її будинок добудовано та прийнято в експлуатацію, і, згідно з договором, має бути передано їй у користування на 25 років. До літа 2021 року, коли її вирішили виселити, цей термін ще не минув, тому суд вирішив, що безперешкодне повернення Богатирьової на держдачу “забезпечить ефективний судовий захист прав та законних інтересів заявника, а також членів його родини”.
Залиште свій коментар