Головна / Новини / Здоров'я / Супрун: Регулярний біг продовжує життя на три роки

Супрун: Регулярний біг продовжує життя на три роки Дослідники, які проаналізували стиль життя більш як 55 тисяч людей протягом 15 років визначили — регулярні пробіжки продовжують життя на 3 роки.

Про це написала на своїй сторінці у Facebook виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

«Щодо бігу є різні дослідження, але майже в кожному цифри вражають: для людей, що регулярно бігають, ризик смерті від серцевих нападів та інсультів знижувався на 45%, а передчасної смертності — на 30%», — розповідає Супрун.

Читайте також  Пийте каву на здоров’я: 5 хвороб, які бояться кави

За словами очільниці МОЗ, необов’язково пробігати великі дистанції, щоб підтримати своє здоров’я.

«Мінімальна корисна доза фізичної активності вас приємно здивує. Бігайте протягом 5−10 хвилин щодня у комфортному для вас темпі і це вже спрацює! Втім, якщо можете — бігайте більше», — пояснює вона.

Якщо ж не вистачає часу на біг, чиновниця радить рухатись за будь-якої слушної нагоди.

«Фізична активність — пігулка від багатьох хвороб і профілактика надмірної ваги. Водночас, що нижче рівень активності, то вищий ризик смертності з будь-якої причини. Саме малорухливий спосіб життя є причиною близько 9% передчасних смертей серед населення всього світу. Він займає 4-е місце після куріння, діабету та високого тиску.Тож намагайтеся все життя проводити в русі. Будь-яка мінімальна, проте регулярна фізична активність дуже корисна для здоров’я», — зазначила вона.

Залиште свій коментар

Читайте також  Новые правила подписи декларации с врачами: нужен только один документ