Головна / Новини / Економіка / Супрун застрахувала своє життя в США та має $500 тисяч на пенсійному рахунку
Супрун

Супрун застрахувала своє життя в США та має $500 тисяч на пенсійному рахунку

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун має понад 500 тисяч доларів на пенсійному рахунку у США та разом із чоловіком мають внески в американських кредитних спілках на суму 3,6 мільйона доларів.

Про це йдеться у її декларації.

Повідомляється, що за минулий рік Супрун отримала 9091 гривень процентів від вкладу в українському  банку та 348284 гривень заробітної плати на посаді керівника МОЗ.Крім того, в українських банках вона має 140 тисяч гривень заощаджень та ще понад 12 тисяч гривень є на рахунку її чоловіка в Україні.На рахунку в американському банку (Citibank NA) Супрун має 8317 доларів.

Читайте також  Україна може збільшити експорт пшениці завдяки конфлікту Саудівської Аравії та Канади

Також разом із чоловіком в.о. міністра задекларувала 3652164 доларів внесків до кредитних спілок та інших небанківських фінансових установ, а також 555663 доларів на власному пенсійному рахунку в США (Fidelity Brokerage Services LLC).

У декларації вказується, що в США Супрун застрахувала своє життя на суму 1670 доларів в компанії William Penn Life Insurance.

Згідно з декларацією, свого житла в Україні в.о. міністра не має, проте разом із чоловіком мають право на користування квартирою у Києві площею 128,7 кв.м.

Автомобілі та інші цінні речі у декларації не зазначені.

Українська правда
Залиште свій коментар


Loading...