“Танки з параду вбивають людей”: Паніна в Росії назвали зрадником і “мерзотою” після його слів про День перемоги

“Танки з параду вбивають людей”: Паніна в Росії назвали зрадником і “мерзотою” після його слів про День перемоги

Відомий російський актор Олексій Панін, який із перших днів війни засудив агресію Кремля та кривавий диктаторський режим Володимира Путіна, розкритикував День перемоги в РФ, назвавши його святом пафосу та показухи. За його словами, танки з параду їдуть не захищати батьквщину, а вбивати людей у сусідній державі.

“Про який парад перемоги взагалі може бути мова? Я ще до війни казав, що проводити паради у злиденній, напівзруйнованій, голодній країні – це божевілля. Я не закликав ніколи скасовувати День перемоги… Країни, які програли у війні, збудували розвинені держави, а Росія як жила в ж*пі, так і живе”, – сказав Панін у відеозверненні, яке опублікував на своєму Telegram-каналі (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

На таке звернення одразу відреагувало російське видання “Комсомольская правда“. У своїй новині журналісти назвали актора обнаглівшим хамом, який дійшов до ручки. Також у виданні опублікували бурхливу реакцію росіян на слова Паніна.“Хоча б День Перемоги не чіпай, виродок”, “Ідіот справжній”, “У тебе, чувак, явно не гаразд із головою. Сиди у своїй Іспанії і не висовуйся”, “Яка підлість, Олексію. Наші діди та прадіди кров проливали, а ви смієте оскверняти святий день”, “Швидше б тебе посадили”, – вказали у ЗМІ.

Актор своєю чергою зауважив, що російські видання вчергове перебрехали та перекрутили його слова, тому що немає ані слова про Путіна чи війну в Україні. Також він обурювався, що інше видання звинуватило його в “образі Дня перемоги”.Панін обурюється через брехню росЗМІ.
Актора звинуватили в образі Дня перемоги.
Панін показує, де перекрутили його слова.

Дещо згодом видання “Экспресс газета” опублікувало реакцію продюсера Йосипа Пригожина на слова Паніна. Він вказав, що таку “мерзоту” треба підчистити.

“Нам треба було підчистити всю цю мерзоту, цю шваль типу Паніних, а ми множили, множили, множили… Хочеться жити якісно, без цих людей”, сказав – він.

Актор відреагував і на цю новину, зазначивши, що Пригожин це “затичка у кожній дірці”.

Панін назвав Пригожина "затичкою в кожній дірці".

Згідно з даними видання “Новости восточной ленты“, депутат Держдуми Олена Драпеко вважає Паніна “дрібним зрадником”.

“Для мене Панін – ніхто, ніщо і звати ніяк, розумієте? Як особистість просто деградував абсолютно! Тому його висловлювання навіть не хочеться коментувати. Він такий типовий дрібний зрадник. Чого звертати увагу на дурниці, які він каже?” – цитує її ЗМІ.Залиште свій коментар