Тато “підгадив”. Стало відомо про розлучення старшої доньки Путіна з її нідерландським чоловіком

Тато “підгадив”. Стало відомо про розлучення старшої доньки Путіна з її нідерландським чоловіком

Російський журналіст, редактор The Insider Роман Доброхотов заявив, що дочка президента РФ Володимира Путіна, 36-річна Марія Воронцова розлучається зі своїм чоловіком, голландським бізнесменом Йоррітом Фаассеном. Видання припускає, що розпад сім’ї стався після того, як у Росії ввели санкції через війну в Україні, і тепер Воронцова нібито не зможе здійснити свої плани щодо відкриття розкішного медичного центру в країні-агресорі.

Про розлучення Фаассенів Роман Доброхотов написав у коментарі під дописом у Facebook журналіста-розслідувача Сергія Канєва, який залишив РФ, але продовжує свою діяльність. Другий заявив, що Володимир Путін “підгадив своїй старшій дочці”, після того, як розпочав війну на українській території та накликав на свою країну масштабні санкції.“Путін непогано підгадив своїй старшій дочці Марії Фаассен (вона ж Воронцова). Донька має солідну частку в мегапроєкті будівництва суперсучасного медичного центру під Пітером. У планах було залучення пацієнтів з Європи та багатеньких шейхів із країн Перської затоки. А тепер, після нападу на Україну, які вже тут європейці та шейхи?” – написав Сергій Канєв.

Зазначимо, що Марія Воронцова є експертом із рідкісних генетичних захворювань у дітей. За останніми даними, вона заміжня за Йоррітом Фаассеном, який працював у Росії в компаніях “Газпромбанк-Інвест” і “Будтрансгаз”. Пара має дітей.

Роман Доброхотов у коментарях під дописом Канєва написав: “Вони з Йоррітом розлучилися давно”.
Роман Доброхотов заявив, що Марія Воронцова розлучена.
Залиште свій коментар