Головна / Новини / Культура / Терміново! Щойно Сергій притула звернувся з заявою до Порошенка та Зеленського! Мій номер є у обох. Де НСК «Олімпійський» я знаю

Терміново! Щойно Сергій притула звернувся з заявою до Порошенка та Зеленського! Мій номер є у обох. Де НСК «Олімпійський» я знаю

Сергій Притула готовий бути ведучим на дебатах Зеленського і Порошенка на “Олімпійському”

Дебати Зеленського і Порошенка може провести Сергій Притула. Про це відомий шоумен і ведучий написав на своїй сторінці у Facebook.

При цьому у художнього керівника “Вар’ятів” є кілька вимог до обох кандидатів у президенти України. Зокрема, Петро Порошенко і Володимир Зеленський мають бути готовими до того, що Притула запитає їх про Крим, а точніше, про приналежність півострова.Окрім того, Притула розписав дати, у які він не зможе модерувати дебати.“Штабам обох кандидатів повідомляю, що ось у ці дні я на гастролях:

4.04 – Запоріжжя

Читайте також  Вакарчук і 100-тисячний Олімпійський заспівали гімн України

6.04 – Дніпро

7.04 – Жовті Води

8.04 – Вільногірськ

13.04 – Ізяслав

14.04 – Нетішин

16,17.04 – Львів

В будь-який інший день можу попрацювати модератором на дебатах. На безоплатній основі. Мій номер є у обох. Де НСК “Олімпійський” я знаю. Свистіть, якщо що. Будьте готові, що запитаю, чий Крим!” – написав шоумен.

Притула погодився вести дебати Зеленського і Порошенка: українці у захваті

Скриншот

Публікація Притули всього за кілька хвилин зібрала тисячі вподобань і відгуків. Українці кажуть, що дуже б хотіли бачити Сергія Дмитровича у якості ведучого дебатів. А ще краще, пишуть деякі користувачі, треба було самому ведучому балотуватися у президенти.

Залиште свій коментар


Loading...