Головна / Новини / Політика / Тетяна Вергелес: Ще трохи у темпі вальсу, і виборцю Зеленського правління Порошенка здасться медом

Тетяна Вергелес: Ще трохи у темпі вальсу, і виборцю Зеленського правління Порошенка здасться медом

Живемо у переломний, визначальний момент, і мовчати не можна. Звертаюся до виборців Зеленського, до адекватних і притомних.

Шановні співвітчизники-виборці Зеленського! Я так розумію, вас три категорії – «по приколу», довірливі, ідейні. Ідейні – це свідомі руйнівники України як держави, гібридники у війні Росії проти України. Тут все зрозуміло, тут не тратьте, куме, сили.Достукатися сподіваюся до тих, хто по приколу і довірливих та щирих. Ще не повних три тижні, ну нехай місяць-два – і час правління Порошенка всім здасться медом. Йдеться про життя і виживання (якщо не добробут, бо це заголосно у воюючій країні) кожної сім’ї, кожної людини, бо країна на порозі потужної кризи у зв’язку з великою ймовірністю перемоги вашого кандидата, у якого нуль досвіду державного управління.

Читайте також  "Путин уже не враг"? С билбордов Порошенко убрали Путина: появилось фото нового плаката


Це відчують всі – від пенсіонерів до студентів. Зеленський це відсутність програми і команди під неї. Через три тижні після приходу такого президента все посиплеться. Нестабільність, зубожіння далі нікуди, зупинка, регрес. Зауважте: я вам не кажу про високе – інтереси держави, я про ваше особисте щастя – не буде і вам щастя й можливості прикольно приколюватися. На жаль, ми всі в одному човні.

Тетяна Вергелес, головний редактор Інформаційного агентства «Західна інформаційна корпорація» (IA ZIK)

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Залиште свій коментар


Loading...