Головна / Новини / The Independent: У Зеленського величезні шанси стати президентом України

The Independent: У Зеленського величезні шанси стати президентом УкраїниНедовіра більшості українців до старої гвардії політиків зіграє на користь Зеленського на майбутніх виборах.

В Україні стартувала сама непередбачувана президентська кампанія в історії і комік Володимир Зеленський виглядає краще за всіх з 44 кандидатів в президенти України в умовах масової апатії серед українців.

Як пише The Independent , передвиборна кампанія Зеленського заснована на залученні незадоволених виборців і його головна перевага полягає в впізнаваності. Все це завдяки популярності коммедійного колективу “Квартал 95” і головній ролі в серіалі “Слуга народу”. Образ чужого і сторонньої людини, що вривається в політику, підживлює популярність Зеленського, пише Главред.Незважаючи на відсутність політичного досвіду, Зеленський проявив політичну інтуїцію , зосередившись на позитивних нагальних питаннях сьогодення. Це різко контрастує з агресивною патріотичною кампанією Порошенко, спрямованою проти Тимошенко, і настільки ж агресивною популістською позицією Юлії Володимирівни, спрямованою проти Порошенка.

Читайте також  Хрущев заставил: Кравчук рассказал неожиданную правду о Крыме

Єдиний фактор, який грає не на користь Зеленському, це його потенційний електорат – молодь , який важко назвати дисциплінованим, тому їх прихід на вибори під великим питанням.

Проте, недовіра більшості українців до старої гвардії політиків, як раз і зіграє на користь Зеленського і його шанси зайняти пост президента оцінюються українськими експертами і політологами на рівні 25%.

Кандидат в президенти України, шоумен  Володимир Зеленський  раніше заявив, що в разі його перемоги на виборах він, в першу чергу, внесе в парламент законопроекти про імпічмент і зняття депутатської недоторканності .

Залиште свій коментар