Тік-ток війська Кадирова викрили на брехні про війну в Україні: у мережі з’явилося відео

Тік-ток війська Кадирова викрили на брехні про війну в Україні: у мережі з’явилося відео

У мережі з’явилася добірка, яка викриває “перемоги” кадирівців в Україні. Вони мародерять, катують, вбивають беззбройних людей, але до смерті бояться українських воїнів.

Тому і “перемагають” їх виключно у постановочних фейкових відео. Розслідування, присвячене “ТікТок-армії” Кадирова провели журналісти “Настоящее время”.

Журналісти зібрали безліч прикладів відвертої брехні та піару, якими переповнені соцмережі Кадирова та його найманців.

Вони згадали ролик про нібито радісну зустріч окупантів місцевими жителями в Україні: там оператор чомусь виходить уже з дому “звільнених мирних жителів” у момент, коли “визволителі” тільки заходять у двір, і господарі про їхній прихід, звичайно ж, “не підозрюють”.

Нагадали журналісти і про опублікований Кадировим 3 квітня ролик про “роздачу гуманітарки Фондом Ахмата Кадирова в Маріуполі”. Цю постановку з “привезеними із Чечні” українським “борошном”, макаронами, зробленими в Києві та ковбасою “Лікарською”, тоді обсміяли всі. Розслідувачі Вellingcat дійшли висновку, що “гумманітарку” було привезено з розграбованих “піхотинцями Путіна” українських магазинів.

Ролик Кадиров згодом видалив. Чергову брехню пояснити він не вважав за потрібне.

Брехали Кадиров та його “спецназ” і про прибуття ватажка Чечні в Україну. Вперше про це було заявлено 13 березня. Російські пропагандисти масово тиражували повідомлення про те, що Кадиров “знаходиться за 7 км від Києва”, в районі аеродрому в Гостомелі. Перебуваючи в якомусь темному приміщенні, зрадник чеченського народу “провів нараду з силовиками” і “дав настанови на взяття Києва”.

Офіційні повідомлення про Кадирова у “Гостомелі” чеченські ресурси видалили, а російські пропагандисти – ні. Попри на те, що українські журналісти викрили брехню Кадирова, переконавшись, що жоден із телефонів, якими він користується, не залишав межі Чечні.

Далі 29 березня Кадиров “побував у Маріуполі”, а пропагандисти як підтвердження його приїзду показали фото, як ватажок Чечні “молиться в Маріуполі” на заправці “Роснефти” – таких заправок в Україні немає.

Традиційно на роликах Кадирова немає жодної вказівки на те, де і коли зроблені ці відео.

Не відстає від “піхотинця Путіна” і його “ТікТок-воїнство”. Фото “з-під Києва”, вони робили в Білорусі – місцевість упізнали самі білоруси та верифікували журналісти-розслідувачі.

Що вже казати про військові перемоги кадирівців, коли вони мужньо борються зі світлофором, гаражними дверима або порожнім напівзруйнованим будинком. Такими роликами заповнені соцмережі. Коли ж під час “боїв” раптом лунають справжні постріли – “безстрашні воїни” лякаються та падають на землю.

Брехнею є і “контроль кадирівців” над Маріуполем, про який бравурно звітують чеченські спецназівці. “Бої у центрі міста” вони знімали у сквері на околиці, а “нацистів знищують” у порожніх спажених вже багатоповерхівках.

Проти українських воїнів “ТікТок армія” Кадирова безсила. Тому вони вбивають мирних беззбройних громадян у тому самому Маріуполі, в Ірпені, Бучі, Гостомелі. Вони катують беззахисних громадян, мародерять і не соромляться цим хвалитися.

Залиште свій коментар