Тіло зберігали в холодильнику: розкрили моторошні подробиці вбивства 11-річної Дарини Лук’яненко

Тіло зберігали в холодильнику: розкрили моторошні подробиці вбивства 11-річної Дарини Лук’яненко

У справі про жорстоке вбивство 11-річної Даші Лук’яненко в Іванівці Одеської області намітився новий поворот — місцеві жителі припускають, що вбивця ховав тіло загиблої спочатку в морозилці, а вже потім кинув у вигрібну яму.

Про це повідомляють «Факти«.Так, дана версія може пояснити те, чому правоохоронці під час двох обшуків не могли вирахувати підозрюваного.

За словами мешканки Іванівки Ольги, мати вбивці в розмові з нею згадувала, як до неї приходили кінологи і нічого не знайшли.

«Я тітці Маші (матері підозрюваного, — ред.) вірила, підтримувала її, коли вона говорила, що сина намагаються оббрехати. Вона ще мені сказала:» Якщо він убив, то куди б сховав труп? «- а я відповідаю:» Як куди ?! В морозилку «. Адже поряд з житловим будинком Тарасових є склад для товару … Тоді тітка Маша замовкла, а після паузи сказала:» Ой, у нас не працюють морозилки, тільки холодильник «, — зазначила жінка.
У той же час вона уточнила, що в той день родина вбивці отримала м’ясо, а отже, зберігали його в морозилці.

«Подумалося: чи не міг він (Микола Тарасов, — ред.) спочатку заховати тіло дівчинки в холодильник? А потім сам або за допомогою батьків викинув його в каналізацію? Може, тому воно збереглося? ..» — підкреслила Ольга.

Однак варто додати, що саме через сильне розкладання тіла дівчинку ховали в закритій труні.

Нагадаємо, 21 червня Київський районний суд Одеси обрав запобіжний захід Миколі Тарасову, якого підозрюють у вбивстві Даші Лук’яненко.

В цей же день в смт. Іванівка Одеської області сотні людей прийшли провести в останню путь жорстоко вбиту 11-річну Дашу Лук’яненко.Залиште свій коментар