“Точно не друзі”: українська бобслеїстка Гунько – про відносини з Росією на Олімпіаді-2022

“Точно не друзі”: українська бобслеїстка Гунько – про відносини з Росією на Олімпіаді-2022

Як українська спортсменка пояснила свою позицію.

Бобслеїстка Лідія Гунько – єдина представниця України в монобобі на Олімпіаді-2022. Спортсменка відібралася на Олімпійські ігри у Пекіні та стала першою українкою в історії, що змагатиметься у жіночому турнірі з цього виду спорту, передає Суспільне.Перед стартом Олімпійських ігор очільник міністерства молоді та спорту Вадим Гутцайт розповів про наявність “рекомендацій” для спортсменів щодо уникнення контактів з представниками ОКР. А вже у Пекіні український фігурист Іван Шмуратко зазначив, що не збирається давати коментарі російською мовою.

Бобслеїстка Лідія Гунько ж взагалі зазначила, що не має бажання спілкуватися з російськими атлетами. Вона розповіла, що це пов’язано із політичною ситуацією, зокрема із тим, що Росія “посягає на територіальну цілісність” України.

“Ми точно не друзі з російськими атлетами. Нам доводиться з ними тренуватися та виступати, але оскільки їхня країна хоче посягнути на нашу територіальну цілісність, ми не можемо легко з ними контактувати”, – сказала Гунько у коментарі CNN.

Також Гунько зазначила, що під час змагань намагається дистанціюватися від усього цього. Але не у реальному житті.
“Намагаєшся дистанціювати себе від усього цього під час змагань та тренувань. Але у реальному житті це не можна ігнорувати, оскільки від дій Росії постраждали багато друзів та знайомих”.

Залиште свій коментар