Головна / Новини / Політика / “Твоє обличчя, коли подзвонив Порошенко”: Тимошенко кумедно потролила гаранта (фото)

“Твоє обличчя, коли подзвонив Порошенко”: Тимошенко кумедно потролила гаранта (фото)

Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко поділилася своєю реакцією на телефонний дзвінок робота із голосом чинного президента Петра Порошенка та закликом голосувати за нього у другому турі виборів.

Про це Юлія Тимошенко розповіла на особистій сторінці у соціальній мережі Facebook.

“Твоє обличчя, коли береш телефон, а там робот голосом Порошенка закликає проголосувати за нього 😂🤦🏼‍♀️🤐”, – підписала допис Тимошенко.

Штаб Петра Порошенка підтвердив, що використовує даний метод для агітації. Під час дзвінка від робота включається запис голосу чинного президента зі зверненням до абонента.

У повідомленні президент просить підтримати 21-го числа його “курс, демократію і гідність, а не реванш, стабільну гривню, а не інфляцію, шлях в ЄС і НАТО”.

“Підтримайте сильну Україну, а не країну, яка впаде на коліна“, – завершує дзвінок віртуальний президент.

Петро Порошенко

Петро Порошенко

Раніше в соціальних мережах люди вже повідомляли про аналогічні дзвінки на їх особисті мобільні телефони. В основному українці жартують на цю тему, але є й ті, які обурені такими дзвінками, оскільки їх особистий номер телефону виявився в базі даних. Окрім того, деякі користувачі також відзначили, що їм дзвонив жіночий голос, який просив проголосувати за Порошенка в другому турі.

Відомо, що в основному дзвінки надходять з міських номерів. На даний момент неясно, як і з якої бази відбувається вибірка номерів, на які “дзвонить президент”.

Залиште свій коментар


Читайте також  ''УПЦ МП не розставлятиме пальці віялом'': Порошенко виступив з потужною заявою (відео)
Loading...