У 74-річної Софії Ротару почалися ускладнення через Омікрон

У 74-річної Софії Ротару почалися ускладнення через Омікрон

Українська співачка Софія Ротару повідомила підписникам, що перехворіла на коронавірус. Зі слів артистки, новий штам “Омікрон” викликав ускладнення, з якими вона продовжує боротися.

Про це 74-річна виконавиця розповіла в своєму Instagram. Зірку підтримали українські та іноземні колеги, побажавши їй сил та швидкого одужання (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).Співачка написала, що два тижні важко хворіла, не спала ночами та боролася за своє здоров’я. Наразі недуга відступила, але залишила після себе неприємні наслідки.

Софія Ротару повідомила підписникам, що перехворіла на коронавірус

“Дорогі друзі та близькі мені люди! Ось і до мене дістався Омікрон. Два тижні безсонних ночей та боротьби за здоров’я. Коронавірус переможений, але не без ускладнень”, – йдеться в повідомленні.

Ротару подякувала лікарям, медсестрам та родині, які допомагали їй “тримати ситуацію під контролем”, а також наголосила, що їй ще потрібні час та сили, щоб остаточно повернутися в попередній ритм життя.
Ротару подякувала лікарям, медсестрам та родині, які допомагали їй "тримати ситуацію під контролем"

Під дописом родина та колеги артистки побажали їй швидкого одужання та витримки. Зокрема, телеведучий Максим Галкін, співак Микола Басков, внучка зірки Софія Євдокименко та дизайнерка Лілія Пустовіт висловили своє співчуття, а син-продюсер Руслан Євдокименко написав: “Мамо, ми разом”.

Під дописом родина та колеги артистки побажали їй швидкого одужання

Коротко про зірку:

Софія Ротару – 74-річна радянська та українська естрадна співачка та акторка, родом із Чернівецької області. Має безліч нагород та звань. Серед них – лауреат премії Ленінського комсомолу (1978), народна артистка СРСР (1988), Герой України (2002), а в 2021 році отримала звання Національної легенди України.

Залиште свій коментар