Обурливими кадрами у мережі поділилася українка Поліна, яка наразі перебуває у німецькій столиці. Побачивши кафе “Росія”, дівчина була шокована таким цинізмом й вирішила поговорити з власницею.

Водночас у відповідь господиня закладу заявила, що “Росія” – брендова назва. Навіть попри звірства росіян в Україні, змінювати її не планують.

Власниця закладу додала, що вона підтримує “дружбу народів”. Ба більше, за її словами, ще декілька місяців тому “Росія була нормальною країною”. Вочевидь про окупацію Криму та 8 років війни на Донбасі жінка не чула.
Поліна намагалася донести до власниці кафе, що відбувається в Україні та світі. Вона розповіла про звірства російських військових, які ґвалтують та вбивають українців. Водночас у відповідь чула лише маячню про “трендову назву” та “дружбу народів”.

Авторці відео погрожують розправою

Свою розмову з власницею “Росії” Поліна зняла на відео. Згодом дівчина опублікувала його у тіктоці. Вже за лічені години у коментарях та приватних повідомленнях у соцмережах її атакували знавіснілі росіяни. Неадеквати погрожували дівчині розправою та “заявами”, розповіла вона 24 каналу.

Росіяни не можуть пережити, що весь цивілізований світ підтримує Україну. Тому розмріялися у коментарях, що “більшість країн – за них”.

Загалом усі коментарі росіян у тіктоці Поліни – це суміш фейків, нецензурної лексики та хибного самовтішання, що Росія хоча б щось значить.

Пропонуємо переглянути деякі коментарі / Скриншоти, які Поліна надала редакції 24 каналу (18+)Власниця “Росії” – українка, яка виступає за “дружбу народів”: дивіться відео

У Берліні працює кафе “Росія”: дивіться відео