У Білорусі п’яні російські солдати заснули на бойовому посту: їх знайшли замерзлими – ЗМІ

У Білорусі п’яні російські солдати заснули на бойовому посту: їх знайшли замерзлими – ЗМІ

За інформацією білоруських ЗМІ, під селом Храпково в Гомельській області були виявлені замерзлі російські солдати. Вони заснули за розташуванням військової частини нібито у стані сп’яніння.

Також зазначається, що солдати брали участь у російсько-білоруських навчаннях “Союзна рішучість2022″. Про це повідомляє видання “Білоруська Правда”.ЗМІ зазначає, що є безліч спостережень, як після відбою солдати пиячать. Також видання пише, що у військові частини “налагодилися постачання алкоголю на будь-який смак”.

“Після вживання купленої самогонки, мабуть, просто заснули за розташуванням військової частини. За результатами розглядів, начальника частини замінили, ввели повторну перевірку особового складу після відбою і вирішили не розголошувати інцидент”, – пише видання.

Нагадаємо, у Білорусі стартували спільні з Росією військові навчання “Союзна рішучість – 2022”. Їхня мета нібито відпрацювання дій щодо відбиття зовнішньої агресії під час оборонної операції, боротьби з тероризмом та захисту інтересів Союзної держави. Триватимуть навчання до 20 лютого.
Залиште свій коментар