Головна / Новини / Політика / У “Голосі” Вакарчука помітили неладне: що приховав лідер “Океан Ельзи” від українців

У “Голосі” Вакарчука помітили неладне: що приховав лідер “Океан Ельзи” від українців

Нещодавно український співак та лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук заявив, що йде в політику. Його партія “Голос” вже показала частину списків кандидатів у народні депутати до Верховної Ради України. Однак українцям не сподобалися останні висловлювання Вакарчука.

Відомий блогер Юрій Луканов на особистій сторінці у соціальній мережі Facebook різко розкритикував лідера “Голосу”.

Святослав Вакарчук

Святослав Вакарчук

За його словами, не варто порівнювати музиканта з Володимиром Зеленським, оскільки балакучість засновника студії “Квартал 95” була набагато меншою. Луканов пише, що в період виборів гуморист нечасто давав публічні виступи, і продовжує залишатися небагатослівним і зараз. Вакарчук водночас виступає з пафосними промовами на українських телеканалах.
“Слава мені Ківу нагадує. Той з пафосом розповідає, що йому хочеться, щоб його діти жили в країні, де поважають людей, де економіка працює, і СРСР хвалить. Та й Вакарчук теж за все хороше, проти всього поганого. Також він заявляє про імітацію руху на Захід попередньою владою. І одночасно Вакарчук говорить, що ми будемо це продовжувати. Логічне запитання: якщо це була імітація, то для чого її продовжувати?”, — розмірковує експерт у своєму пості.Користувачів соціальної мережі теж обурили скандальні висловлювання Святослава Вакарчука. В тому числі, Оксана Сулима в коментарях порівняла лідера партії “Голос” з дурною дитиною, яка не може підібрати правильні слова для висловлювання своїх думок.

Залиште свій коментарLoading...

Loading...
Читайте також  Ні краплі не схожий на Порошенка: поведінка Зеленського змусила заговорити про нього весь світ